Sveta maša ob začetku veroučnega leta

Letos se je šolsko in veroučno leto začelo nasmejano z roko v roki še s toplim poletnim soncem, na katehetsko nedeljo, ki smo jo v naši Župniji Toplice obhajali 24. septembra 2023, pa nas je združil dež. Pri sveti maši se je tako zbralo res veliko otrok in staršev. Šolske torbe pred oltarjem, sodelovanje veroučencev z uvodi iz vseh razredov in zlati otroški glasovi so napolnili župnijsko cerkev. Hvala g. župniku za toplo pridigo z zgodbo, ki je marsikomu izvabila solzo na oči, in blagoslov vsega otroškega dela v šolskem in katehetskem letu.

Po sveti maši pa smo se z veseljem zadržali v pogovoru pred cerkvijo, kjer nas je pričakala sladka pogostitev, ki so jo pripravili osmošolci in devetošolci z g. župnikom.